Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Основа для мила, мильна основа – є основним компонентом для миловаріння. Від її характеристик залежить і Ваш комфорт у роботі та якість виготовленого мила ручної роботи.
Кожна мильна основа, основа для мила пропонована в нашому магазині має різні показники: запаху, прозорості, часу застигання, ступеня піноутворення та період змилювання в кінцевому продукті. Проте всіх їх поєднує високий вміст гліцерину, який відповідає за поживні та доглядові функції, а також відсутність лаурил сульфату, за винятком тих основ, у яких необхідно досягти великого піноутворення – наприклад, основа для гоління – Crystal SSB (Англія).

Так само не маловажливим фактором на сьогоднішній день є - купити основу для мила, мильну основу оригінальну і з відповідним гігієнічним висновком.
Наш інтернет магазин пропонує лише оригінальну продукцію з належним пакетом документів. Ми представляємо сертифіковану англійську, німецьку та українську основу для мила, мильну основу провідних торгових марок і є їх представником у м. Чернігів:
1. Основа для мила, мильна основа - Crystal (Англия).
2. Основа для мила, мильна основа - Zetesap (Германия).
3. Основа для мила, мильна основа - Brilliance (Украина).
Вибираючи у представника купити сертифіковану основу для мила, мильну основу Ви гарантовано отримуєте оригінальний, якісний продукт, а значить Ваша творчість принесе Вам лише позитив та приємні хвилини натхнення. Не забувайте, що мильна основа, основа для мила – основний компонент для створення Ваших мильних шедеврів та її якість – запорука творчого успіху. Крім основи в нашому магазині Ви знайдете абсолютно всі компоненти миловаріння і навіть більше, т.к. багато запропонованих товарів є лише у нас.
Кожна запропонована сертифікована мильна основа, основа для мила має для Вашої зручності різну вагову фасовку, а для досвідчених миловарів, які купують оптом спеціальна категорія "Основа для мила (мильна основа) оптом".
І наостанок хочеться звернути Вашу увагу, що у нас діє система накопичувальних знижок з абсолютно низьким бар'єром, а також можливість безкоштовної доставки в м. Чернігів та по Україні. Все вище викладене гарантує Вам вигідно та абсолютно комфортно купити основу для мила, мильну основу в нашому магазині в Чернігові.