Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Основа для мила (мильна основа), Німеччина

Німецька основа для мила – основа для виготовлення мила ручної роботи прекрасно зарекомендувала себе в країнах Європи та СНД. Відмінне співвідношення якості та ціни, офіційне постачання в Україну, постійна наявність на складі – безсумнівно вигідна пропозиція для любителів миловаріння.

Купити основу для мила (мильну основу) Німеччина – Ви можете в роздріб та оптом, з можливістю безкоштовної доставки у Чернігові, по Україні – відправляємо німецьку мильну основу в день надходження оплати (см. Доставка та оплата).
Основа для мила (Німеччина) не містить лаурил сульфат і біологічно розкладається, що є важливим для тих, хто цінує натуральні косметичні продукти. Вона зручна і проста у застосуванні навіть для миловарів-початківців, а вміст у ній гліцерину забезпечить щоденний догляд за шкірою. Якщо Вам потрібен продукт Європейської якості за доступною ціною – німецька база для мила, безперечно, найкращий варіант для виготовлення мила в домашніх умовах.
У нашому інтернет-магазині Ви також можете купити не тільки основу для мила (Німеччина), але й мильну основу виробництва Англія: SLS (прозора), WSLS (біла), Olive (с оливковою олією), NCO (органічна), LC(рідка для шампунів та рідкого мила).