Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мочалки из пористого поролону

Мочалки з пористого (сирного) поролону забезпечують не тільки густу і пишну піну, але і при використанні в миловаренні дозволяють розплавленій основі для мила безперешкодно проникати в структуру мочалки за рахунок більш високопористої структури, ніж у звичайних мочалок (див. фото). Відповідно купити та використовувати мочалки з пористого поролону комфортно та зручно безпосередньо як у вигляді звичайних мочалок, так і для миловаріння (виготовлення мило-мочалки).
Приклад 1: Для вплавлення мочалки в мило необхідно з торця мочалки відрізати 5 см пористого поролону, бажано канцелярським ножем для паперу - він гостріший і тонший, тому зріз буде точний і рівний. Залити, наприклад, у пластикову форму для мила "Прямокутник" до середини готова основа мила, тобто. вже з ароматизатором та необхідними маслами. Відразу після цього приготовану заготівлю мочалки акуратно вставити всередину форми. При цьому 2,5 см мочалки буде всередині форми – у милі, а ще 2,5 см ззовні. Дати охолонути. Все готово! Таким чином з 1 мочалки можна виготовити 3 мило-мочалки.
Приклад 2: Ви можете мати холодний дух і тверду руку:) вирізати з мочалки фігурку під будь-яку форму для мила. Надалі проробити той самий процес заливання, який описаний у пункті 1.
Приклад 3: Використовуючи звичайний пластиковий контейнер (лоток) Ви можете виготовити мило - мочалку з цілої пористої мочалки.

Мочалки з пористого поролону для мила (миловаріння) завдяки своїй структурі та яскравій колірній гамі дозволять виготовити будь-які найнезвичайніші мило - мочалки при цьому економно використавши мочалку за рахунок рівних і прямих торцевих кутів.
Ми пропонуємо Вам обравши улюблений колір, купити мочалки з пористого поролону як готовий виріб, так і для миловаріння, тим, хто захоплюється цим чудовим видом творчості за низькою ціною та доставкою у м. Чернігів, по Україні.

Мочалки из пористого поролону

Мочалка салатова

1996964_uaМочалка салатова

Розмір 140х90х48, з пористого поролонуМочалка рожева

1996954_uaМочалка рожева

Розмір 140х90х48, з пористого поролонуМочалка жовта

1996897_uaМочалка жовта

Розмір 140х90х48, з пористого поролонуМочалка блакитна

1996959_uaМочалка блакитна

Розмір 140х90х48, з пористого поролону