Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Бісер для ванної

Бісер для ванни "Баобаб і Карибська золота диня"

5001536_uaБісер для ванни

Соковитий аромат стиглої дині


35

Бісер для ванни "Полуниця та Чіа"

5001535_uaБісер для ванни

Полуничні бусинки для ванної


35

Бісер для ванної "Фрезия і Кокос"

2435803_uaБісер для ванної

перлинні бусинки для ванни


35

Бісер для ванної "Фейхоа і М'ята"

2435802_uaБісер для ванної

смарагдові намистинки для ванної


35

Бісер для ванної "Мед і Апельсин"

2435797_uaБісер для ванної

бурштинові бусинки для ванної


35

Бісер для ванної "Вишня і Гранат"

2435800_uaБісер для ванної

рубінові намистинки для ванної


35

Бісер для ванни – це насолода від запаморочливих ароматів ефірних олій та екстрактів фруктів, а також безцінний подарунок для Вашої шкіри у вигляді комплексу поживних та доглядових природних компонентів. Освіжаючий, тонізуючий, заспокійливий і просто п'янкий аромати дозволяють вибрати бісер для ванни, що відповідає Вашому настрою та уподобанням. У світі, де кожен наш день як мить і миттєво перетворюються вже цілі тижні, хочеться зупинитися і отримати кілька хвилин релаксу приймаючи теплу домашню ванну. При цьому намистини для ванни на її дні будуть виглядати як розсип дорогоцінного бісеру, занурюючи Вас у незабутній світ тропічних ароматів, даруючи шкірі ніжність і бархатистість.
Бісер для ванни в милі ручної роботи буде виглядати як маленькі перлинки і змусить захоплюватися Вашим мильним твором будь-кого. Бусинки для ванни, що переливаються під сонячними променями в прозорому милі, це живильний комплекс плюс делікатний скрабуючий ефект для Вашої шкіри. У милі ручної роботи бісер для ванни створює естетичну неперевершеність, косметичний ефект і при цьому не несе високих витрат на покупку, особливо при обліку необхідно малої кількості для виготовлення одного мила ручної роботи.
Купити бісер для ванни пропонується у нашому магазині в асортименті за вигідно низькою ціною з варіантом як звичайної доставки так і безкоштовної доставки у м. Чернігів та по Україні.