Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Угода користувача

Даний документ "Угода користувача" (далі – Угода) є пропозицією ФОП Галаган, розміщеною на сайті www.podarok.cn.ua (далі – "Сайт"), укласти договір на наведених нижче умовах Угоди.
1. Загальні положення
1.1. Ви підтверджуєте, що з моменту реєстрації на Сайті та протягом часу користування Сайтом, а також персоналізованими сервісами Сайту, ви є Користувачем Сайту аж до вашого особистого звернення до адміністрації Сайту з вимогою про відмову від будь-яких взаємин із Сайтом.
1.2. Використання Вами Сайту будь-яким способом та у будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:
а) Перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
б) Реєстрація та/або авторизація на Сайті;
в) Розміщення або відображення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи, але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відеофайли, відомості та/або інша інформація;
створює договір на умовах цієї Угоди відповідно до положень законодавства України.
1.3. Скориставшись будь-якою із зазначених вище можливостей щодо використання Сайту, ви підтверджуєте, що:
а) Ознайомилися з умовами цієї Угоди у повному обсязі до початку використання Сайту;
б) Приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень та обмежень з вашого боку та зобов'язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сайту. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сайту;
в) Угода (у тому числі будь-яка з її частин) може бути змінена Сайтом без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті або доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.
2. Загальні умови користування Сайтом
2.1. Сайт здійснює продаж товару за допомогою веб-ресурсу www.podarok.cn.ua та супутніх сервісних служб Сайту.
2.2. Сайт здійснює доставку товару способами, визначеними у Частині 5 цієї Угоди.
2.3. Сайт надає доступ до персоналізованих сервісів Сайту для отримання найбільш повної інформації щодо товару, що вас цікавить, створення рейтингів і думок, участі в конкурсних програмах та інших акціях, що проводяться Сайтом.
2.4. Цим ви даєте свою добровільну згоду на інформування вас про всі дії Сайту, пов'язані з продажем Вам товару, у тому числі про статус виконання замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що стосуються сервісів Сайту.
2.5. Згода на отримання розсилки:
Підписуючись на SMS- та email-розсилку www.podarok.cn.ua або третіх осіб, уповноважених на розсилку від імені www.podarok.cn.ua в мережі інтернет, я погоджуюсь отримувати інформаційні повідомлення на телефон та/або електронну адресу, вказані при передплаті на інформаційну розсилку на сайті www.podarok.cn.ua.
Я поінформований про те, що для відмови від підписки на інформаційну розсилку www.podarok.cn.ua, мені буде необхідно самостійно перейти за посиланням "Відписатися від розсилки", вказаною в тексті повідомлень, що надсилаються сайтом, з електронної адреси Сайту ecoset@ukr.net або повідомити про незгоду отримання інформаційних розсилок за адресами, зазначеними в розділі "Контакти" цієї Угоди.
Я також надаю дозвіл Сайту або третім особам, уповноваженим на розсилку від імені Сайту, збирати, зберігати та обробляти всі передані мною на адресу Сайту персональні дані (у тому числі прізвище, ім'я, по батькові та адресу електронної пошти) з метою інформування про новини та інші подіях Сайту.
2.6. Ви погоджуєтесь, що Сайт не несе жодної відповідальності за затримки, збої, неправильну або несвоєчасну доставку, видалення чи незбереження будь-яких повідомлень. При цьому Сайт залишає за собою право повторного спрямування будь-якого повідомлення у разі його неотримання Вами.
2.7. Усі питання щодо інформаційної підтримки Ви можете поставити на адресу ecoset@ukr.net.
2.8. Ви визнаєте, що опис, що супроводжує товар, на Сайті не претендує на вичерпну інформативність і може містити неточності. Ви маєте право направити всі зауваження щодо неточного опису товару Сайту за адресою ecoset@ukr.net.
2.9. Ви визнаєте, що Сайт докладає зусиль, щоб зовнішній вигляд, упаковка та характеристики товарів відповідали описам, наведеним у каталозі Сайту. Одночасно Сайт доводить до вашої інформації, що фактичні зовнішній вигляд, упаковка та характеристики товару можуть відрізнятися від цих описів у разі асортиментного товару, а також у разі внесення змін до товару безпосередньо виробником.
2.10. Ви поінформовані, що ціна та наявність товару на Сайті змінюється цілодобово без попереднього повідомлення про це та вказуються в індивідуальному статусі та докладній картці товару, що відображається у каталозі на Сайті.
3. Зобов'язання Користувача під час використання Сайту
3.1. Ви погоджуєтесь не використовувати сервіси Сайту з метою:
3.1.1. Завантаження контенту, що є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть та/або дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості та/або образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади;
3.1.2. Сприяння до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень та заборон, що діють на території України;
3.1.3. Порушення прав неповнолітніх осіб та/або заподіяння їм шкоди у будь-якій формі;
3.1.4. Утиски прав меншин;
3.1.5. Видавати себе за іншу людину або представника організації та/або спільноти без достатніх прав, у тому числі за співробітників Сайту;
3.1.6. Введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких товарів із каталогу на Сайті; некоректного порівняння товарів, а також формування негативного ставлення до осіб, які не користуються певними товарами, або засудження таких осіб;
3.1.7. Завантаження контенту, який ви не маєте права робити доступним за законодавством України або згідно з будь-якими контрактними відносинами;
3.1.8. Завантаження контенту, який стосується і/або містить будь-який патент, торговий знак, комерційну таємницю, фірмову назву, авторські та суміжні з ними права, а також інші права на результати інтелектуальної діяльності, що належать або правомірно використовуються третіми особами;
3.1.9. Завантаження не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації та/або спаму;
3.1.10. Збору та обробки персональних даних, інформації про приватне життя будь-яких осіб;
3.1.11. Порушення нормальної роботи Сайту;
3.1.12. Порушення українських чи міжнародних норм права.
3.2. Ви погоджуєтесь не використовувати на Сайті лайливих слів, непристойних та образливих образів, порівнянь та виразів, у тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини та громадянина, а також щодо організацій, органів влади, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об'єктів культурної спадщини (пам'ятників історії та культури).
3.3. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що Сайт має право (але не обов'язок) на свій розсуд відмовити у розміщенні та/або видалити будь-який контент, доступний через сервіси Сайту.
4. Політика конфіденційності
4.1. Умови Політики конфіденційності та відносини між Вами та Сайтом, пов'язані з опрацюванням персональних даних, регулюються Законом України "Про персональні дані".
4.2. Політика конфіденційності діє стосовно персональних даних, які Сайт отримав або може отримати від вас при реєстрації та/або оформленні замовлення на Сайті, та необхідні для виконання зобов'язань з боку Сайту щодо товару, що ви придбаєте, та/або вашого доступу до сервісів Сайту.
4.3.Політика конфіденційності доступна за посиланням - вкажіть посилання на текст Політики конфіденційності магазину.
5.Умови придбання та доставки товару
5.1. Ви можете придбати товар на Сайті, сплативши його такими способами: Оплата на розрахунковий рахунок (по Україні), Готівкою (Чернігів).
5.2. Цим ви погоджуєтесь, що обраний вами спосіб оплати не підлягає зміні з моменту оформлення замовлення на Сайті.
5.3. Цим ви погоджуєтесь, що підтвердження замовлення, сплаченого за безготівковим платежем згідно з виставленим рахунком, відбувається лише після підтвердження списання коштів у рахунок оплати замовлення.
5.4. Ви підтверджуєте, що оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснена протягом 5 календарних днів з моменту його оформлення на Сайті. Ви погоджуєтесь, що у разі несплати замовлення після закінчення зазначеного терміну замовлення може бути анульоване.
5.5. Сайт здійснює доставку товару такими способами: ТК Нова пошта та ТК Укрпошта. Ви маєте право вибрати будь-який зручний для вас спосіб доставки відповідно до умов доставки у свій регіон/країну або виходячи зі своїх переваг.
5.6. Ви погоджуєтесь, що у разі неможливості передачі вам товару з вашої вини, у тому числі порушення вами терміну, протягом якого ви зобов'язані забрати товар, розцінюватиметься Сайтом як ваша відмова від товару. При цьому товар повертається Сайту, а замовлення вважається анульованим.
5.7. У разі вашої відмови від товару, а також у разі відсутності замовленого вами товару, перерахована Сайту передоплата за товар, за винятком витрат Сайту на доставку товару, буде повернена вам не пізніше ніж через 10 календарних днів.
5.8. З питаннями пов'язаними з термінами та умовами доставки товару перед замовленням Ви повинні ознайомитись у розділі "Доставка та оплата".
6.Відповідальність
6.1 Сервіси Сайту можуть містити посилання на інші ресурси. Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що Сайт не несе жодної відповідальності за доступність цих ресурсів та за їх контент, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням вами контенту цих ресурсів.
6.2. Ви також погоджуєтесь з тим, що Сайт не несе жодної відповідальності за ваші персональні дані, які ви надаєте стороннім ресурсам та/або іншим третім особам у разі переходу на них із Сайту.
6.3. Ви підтверджуєте, що Сайт не відповідає за можливу втрату та/або псування даних, що може статися через порушення вами положень цієї Угоди, а також неправильний доступ та/або використання персоналізованих сервісів Сайту.
6.4. Відповідальність за дії неповнолітніх, включаючи придбання ними товарів із каталогу на Сайті, лежить на законних представниках неповнолітніх.
6.5. Ви погоджуєтесь, що у разі невиконання та/або неналежного виконання Сайтом зобов'язань з продажу та/або доставки вам товару у зв'язку з наданням вами недостовірних та/або недійсних даних про себе, а також невиконання вами умов цієї Угоди, Сайт відповідальності не несе.
7.Реквізити Сайту
ФОП Галаган
Адреса: Чернігів
Електронна пошта для звернень – ecoglad@ukr.net.
Дата публікації – 01.01.2015