Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Про компанію

Інтернет-магазин "Podarok.cn.ua" – найкращі товари для Миловаріння та Косметики ручної роботи за найвигіднішими цінами!
Подарунок миловару – пропонує якісні товари для виготовлення мила та косметики ручної роботи у величезному асортименті та при цьому за найвигіднішими роздрібними та оптовими цінами.
Вам пропонується безліч ексклюзивних товарів: Силіконові форми Люкс, Пігменти не замутняють прозору мильну основу, професійна поліграфія на обладнанні вищого класу, неповторні сухоцвіти пелюсток та ін. Всі вони безумовно подарують Вашій творчості сяючу красу і презентабельність, що відповідно забезпечить високу .
За 10 років на ринку продажу товарів для виготовлення мила та косметики ручної роботи ми зібрали для Вас найпопулярніші товари найвищої якості. Це: мильні основи торгових марок Neri (Україна) та Melta (Білорусь), віддушки для мила виробництва Роскосметика (Україна) та Floressence (Франція), пігменти для мила від провідних європейських виробників, найкращі базові олії та багато іншого.
Для Вас у нашому магазині пропонуються: найвигідніші Акції та Знижки до 10%, комфортна доставка по Україні та можливість професійної консультації.
Наша мета - Перетворити вашу творчість на незабутню подорож у казковий світ Миловаріння та Косметики ручної роботи!