Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мочалки для тіла та душу

Урізноманітнити і прикрасити яскраві кольори веселки сірі будні нам допомагають наші нехай навіть маленькі, але помічники в будинку та побуті. Тому безумовно щоразу приймаючи душ користуватися мочалкою для тіла та милом ручної роботи з Вашим улюбленим ароматом, з потрібним для Вас косметичним маслом у складі – це такий необхідний для нас усіх позитивник та запорука прекрасного настрою на весь день.
Ми пропонуємо Вам спеціальні губки та мочалки для тіла, які зручні та практичні для прийняття душу, а головне завдяки своїй структурі створюють пишну піну.
Для миловаріння пропоновані нами мочалки для тіла зручні у роботі, т.к. за рахунок пористої (сирної) структури розплавлена ​​мильна основа легко проникає в мочалку при виготовленні незвичайної і дивовижної мило - мочалки.

Купити мочалки та губки для тіла чи миловаріння з пористою структурою вигідно подвійно. Адже не важливо або Ви вирішите користуватися просто купленою у нас зручною мочалкою з пористого поролону або зробите вплавлене мило - мочалку, а може за допомогою мочалок з кишенькою, що продаються у нас, просто приймаючи душ кожен раз побажаєте міняти мильце, головне безсумнівно, що мочалки для миловаріння ( тіла) допомагають глянути на здавалося б звичайне прийняття душу за новим - з позитивом і гамою позитивних, яскравих емоцій. Майже мочалки для миловаріння (тіла) надають прийняттю душа додатковий комфорт, а продукт виготовлений за їх допомогою: мило – мочалка поєднає в собі і мочалку і мило.
Запропонована різноманітність видів, форм та колірної гами дозволить Вам купити губки або мочалки для миловаріння та тіла безпосередньо під Ваш настрій або для задуманого мила ручної роботи, з цікавими ідеями та прикладами робіт якого Ви можете ознайомитись відвідавши нашу рубрику "Мило ручної роботи – роботи наших клієнтів". Надаємо на запропоновані мочалки та губки для душу вигідні накопичувальні знижки та можливість безкоштовної доставки у м. Чернігів та по Україні.