Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Гідролати

гідролат шавлії

3162919_uaгідролат шавлії! з офіційним гігієнічним висновком
48 35

гідролат ромашки

3162933_uaгідролат ромашки! з офіційним гігієнічним висновком
48 42

гідролат троянди

3162921_uaгідролат троянди! з офіційним гігієнічним висновком
48 42

гідролат огірка

3162935_uaгідролат огірка! з офіційним гігієнічним висновком
48 40

гідролат м'яти

3162924_uaгідролат м'яти! з офіційним гігієнічним висновком
48 35

Гідролати – сертифікований косметичний засіб, що виготовляється у виробничому процесі шляхом прогонки очищених парів води за необхідної температури і тиску через квітково-рослинну масу. При цьому виходить водна субстанція високого очищення збагачена відповідними: ефірними оліями, мікро та макро елементами, вітамінними комплексами, кислотами, біоактивними речовинами. Готові гідролати для косметики збагачені таким багатим та корисним складом не містять дубильних речовин. Вони впливають на епідерміс ніжно та делікатно, забезпечуючи м'який та досить ефективний догляд за шкірним покривом. За рахунок цього гідролати використовуються у косметиці та у вигляді сокомпоненту, а також як окремий готовий до застосування засіб. Зазвичай під час використання їх наносять або ватним диском чи методом безпосереднього розпилення. Серед косметичних засобів гідролати як компоненти для косметики та мила умовно займають положення між ефірними оліями та рослинними екстрактами, тобто, максимально об'єднують у собі ефіровмісну складову та рослинний біокомплекс.
Гідролати - згідно з офіційним тлумаченням на прикладі поняття «Рожева вода» - водний розчин компонентів ефірної олії, тому варто розуміти і відрізняти їх від усіляких ароматизованих вод, а головне з псевдо гідролатами з рослин з яких спочатку не можна витягти ефіри і просто саморобними водними розчинами!

При виробничому виготовленні гідролати для косметики за рахунок виконання всіх технологічних умов (стерильність, температура, тиск, парова дистиляція на спеціальному обладнанні) отримують консервант, що виділяється натурально у вигляді ефірного масла і відповідний термін зберігання 1рік. Домашні аналоги не в змозі відновити промисловий процес і досягти унікального складу біоелементів, а головне ефірних олій, якими багаті натуральні гідролати. Саме тому до таких аналогів додають стабілізатори та консерванти для збільшення терміну зберігання, при цьому, не маючи на це необхідної гігієнічної документації.
В наш час гідролати, що розглядаються як інгредієнти для косметики, знайшли широке застосування при виробництві кремів, бальзамів, лосьйонів, шампунів і засобів для догляду за волоссям.
У домашніх умовах гідролати використовуються для виготовлення натуральної косметики та мила ручної роботи, а також у вигляді: тоніка для обличчя, засоби для очищення особи, освіжаючого та живильного спрею для волосся та обличчя, крижаних кубиків для вмивання. Багатий та унікальний склад рослинних компонентів для дбайливого догляду та відновлення природної свіжості шкіри та волосся зібрали у собі для Вас натуральні гідролати. Для його використання пропонується купити гідролати для косметики та мила за вигідною ціною з доставкою у м. Чернігів та по Україні.
Гідролати - їхня відмінність від несертифікованих однойменних саморобних водних розчинів.
1. Відповідні гігієнічним вимогам - використовувані при виробництві екологічно чисті трави та сухоцвіти.

2. Виготовляються з ефіросодержащих рослин і суцвіть, відповідно до свого визначення.
3. Наявність у складі реальної ефірної олії, а не заміна простим ароматизатором.
4. Гарантована відсутність консервантів, барвників та стабілізаторів.
5. Збереження та наявність всіх біоактивних мікро та макро елементів.
! Представляємо чесні ціни на гідролати, які мають офіційний гігієнічний висновок.