Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Ласкаво просимо до захоплюючого світу "Міловаріння" - дозвілля та створення мила улюбленого запаху та кольорів. Тепер ви можете виробляти мило дивовижні форми, запаморочливі аромати, казкові відтінки, додавати натуральні компоненти та добавки.
Миловаріння - це не просто захоплююче дозвілля, а корисне захоплення і гарантовано відмінний настрій. Ваші мильні шедеври не залишать байдужими ні рідних, ні близьких. Тільки у нас Ви можете купити все для миловаріння в Чернігові з безкоштовною доставкою по Україні – виготовити найкрасивіше та незвичайне мило.Достатньо мінімальних знань, найпростішого набору компонентів і кожен з Вас виготовить мило ручної роботи з Вашим улюбленим запахом і кольором. Миловаріння дає Вам можливість зробити натуральне мило з природних компонентів, використовуючи ефірні олії, жирні олії та екстракти. Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ваше мило - натуральне. Пропонуючи все для миловаріння ми представляємо Вам товари для миловаріння найвідоміших зарубіжних та вітчизняних виробників, які чудово зарекомендували себе на ринку України. У нас відмінні знижки і асортимент, що постійно оновлюється. У цьому розділі “Миловаріння” Ви можете купити в Чернігові та з доставкою по Україні (див. Доставка та оплата – Чернігів, по Україні) наступні товари з миловаріння: подарунковий набір “Миловар” – для начинающих мыловаров, основа для милаефірні масла и базові оліїароматизатори (віддушки) барвникиекстракти (натуральні витяжки із рослин)сухоцвітиперламутригліттерисиліконові форми для мила силіконові форми для мила Профіпластикові форми для мила Профікосметична глинавіскскраби и многое другое. 
По Украине отправка осуществляется в день получения оплаты, с возможностью бесплатной доставки (см. Доставка та сплата).