Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа Melta Mango

2299190_ua 2299190_ua 220
  • 1кг(акція, пл. заводск. контейнер)


ПТУП Сведар (Білорусь)

Melta Mango (Білорусь) - біла мильна основа з маслом манго для мила ручної роботи. Можливість купити білоруську основу для мила з маслом манго Melta Mango унікальна з тієї точки зору, що це можливість отримати відразу готовий комплекс у вигляді основи вже містить одне з кращих косметичних масел. Мильна основа з маслом манго Melta Mango від компанії Сведарь (Білорусь) проводиться з рослинних компонентів з додаванням гліцерину. У свою чергу входить до її складу масло манго володіє пом'якшуючими, зволожуючими і протизапальними властивостями. 

Білоруська основа для мила Мелт з маслом манго - склад: вода, гліцерин, пропіленгліколь , сорбітол, стеарат натрію, масло манго, лаурет сульфат натрію, стеаринова кислота, лауриновая кислота, лаурат натрію, натрію хлорид, діоксид титану.

Розплавлена ​​мильна основа з маслом манго Melta Mango (Білорусь) має трохи більшим часовим інтервалом застигання не створюючи моментальної плівки & nbsp; даючи можливість працювати з нею навіть новачкам. Купити мильну основу з маслом манго Мелт / Melta Mango (Білорусь) в нашому магазині Ви можете за низькою ціною вибравши необхідну вагу, використовуючи накопичувальну систему знижок і з доставкою куплених товарів в м Чернігів і по Україні. 

86