Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Бджолиний віск

2101508_ua 2101508_ua 445
  • 100г
  • 1кг
  • 200г
  • 20г
  • 500г
  • 50г


Бджолиний віск - біологічно активний продукт, унікальними і найціннішими властивостями якого людина користується протягом багатьох століть . Купити бджолиний віск в наш час справа не хитра і про корисні його властивості сказано багато, тому просто хочеться зупинитися на деяких важливих нюансах впливають на його якісні характеристики.
Бджолиний віск має дійсно унікальний склад і досі штучно не відтворено людиною. У нього входять: ефіри, жирні кислоти, складні мінеральні сполуки, вітаміни - з них в особливо великій кількості міститься провітамін А. 
Натуральний бджолиний віск має свій початковий колір від світло жовтого до бурого і тільки завдяки технічному і хімічного впливу людини може стати освітленим, гранульованим або будь - якого сорту. 
Якщо розглядати дійсно натуральний бджолиний віск, то хочеться відзначити, що з одного воскової рамки отримують мед до 7-10 раз і з кожним разом воскові стільники стають темнішими. З огляду на також факт того, що в сотах можуть залишатися залишки продуктів життєдіяльності бджіл (кокони, перга і т.д.) призводить до того, що бджолиний віск який в підсумку продають має темний відтінок.
!!! Надалі його можуть освітлювати за допомогою різних кислот до майже білого або прозорого стану має легкий відтінок жовтого - і це офіційна інформація !!!
Що стосується самого чистого бджолиного воску отримати його можна шляхом переробки свіжопобудованих сот, але по яким - то причин деформованих і не придатних для роботи, або зі зрізаних кришечок для відкриття сот перед збором меду. Так як цей елемент на відміну від багаторазово використовуваних сот є постійно свіжозбудовану то і бджолиний віск отриманий з кришечок найбільш багатий і насичений усіма самими корисними мікроелементами і має більш світлий жовтий колір. Однак кількість такого бджолиного воску дуже обмежено і масово він не продається. 
На якість і колір бджолиного воску також впливає і спосіб його переплавки. Існує кілька методів виробництва воску: водяний, паровий, електричний і століттями використовується за допомогою сонячної воскотопки. Останній метод під впливом сонячних променів є природним і максимально зберігаючих весь унікальний склад бджолиного воску і його неповторний жовтий колір. 
Бджолиний віск завдяки унікальним: пом'якшувальною, живильним, ранозагоювальну, протизапальну і регенерує властивостями - знайшов широке застосування в косметології при виробництві мазей, кремів, помад для губ, твердих духів, блисків для губ, а також для різних СПА процедур, епіляцій і масажів. На сьогоднішній день бджолиний віск також використовується для домашньої косметики і миловаріння. Бджолиний віск для мила допоможе створити при використанні невидимий і природний бар'єр для шкіри від несприятливого впливу навколишнього середовища, особливо в зимовий період.
Купити бджолиний віск натуральний світло - жовтого кольору для косметики і миловаріння (виготовлення мила ручної роботи) в нашому магазині Ви завжди можете за вигідною ціною і з можливістю безкоштовної доставки в м Чернігів і по Україні.

282