Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильні горіхи

1252048_ua 1252048_ua 275
  • 100г
  • 1кг(опт)
  • 500г


& nbsp; </ span> </ p>

Використовують мильні горіхи для миття волосся, обличчя та тіла, зняття макіяжу, а також для прання, миття посуду (в т.ч. посудомийних машинах), прибирання в домі (миття підлоги, кахлю, пластикових покриттів, дзеркал), догляду за кімнатними рослинами і тваринами і т.д. 

Мильні горіхи - 100% натуральний, рослинний продукт здатний замінити мило,  миючі засоби, пральні порошки і синтетичні шампуні. Купити мильні горіхи в нашому інтернет магазині в Чернігові можна вибравши вигідну для вас фасування. Плоди індійського мильного горіха SоapBerry (Мильна ягода) збираються вручну, а потім висушуються на сонці. Їх використання у себе на батьківщині налічує сторіччя і тільки прагнення до натуральних косметичних продуктів сприяло появі цього унікального продукту в країнах Європи. Мильні горіхи містять до 40% натурального, природного піноутворювача - сапоніни. Завдяки цій речовині, яка виділяється при контакті з водою, рідина проникає глибоко в структуру тканини і очищає її. Сапоніна не створює лужних реакцій на відміну від мила і тому повністю розкладаючись не забруднюють навколишнє середовище. Для прання шкарлупки мильного горіха кладуть в пральну машину в бавовняному мішечку. З їх допомогою можна прати тканини будь-яких типів, включаючи делікатні, при цьому зберігаючи яскравість кольорів. Рекомендується речі для прання не укладати занадто щільно (при max можливої ​​завантаженності пральної машини 5,0 кг - кладіть до 3,0 кг речей). Після прання білизна шовковиста і м'яка на дотик. 1 кг мильних горіхів вистачить в залежно від забрудненості тканини і температури на 200-300 прань. 

Якщо вас цікавить світ натуральних косметичних продуктів відвідайте нашу рубрику " Мило ручної роботи - роботи наших клієнтів " . Ми пропонуємо купити мильні горіхи у м Чернігів, а також з можливістю безкоштовної доставки по Україні (див. Доставка та оплата ). 

& Nbsp; </ span> </ strong> </ strong> </ p>

& Nbsp; </ span> </ p>

424