Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Березовий дьоготь

2056416_ua 2056416_ua 48
  • 100г


Березовий дьоготь - унікальний природний антисептик, здатний підсилювати процеси регенерації, а значить і омолодження епідермісу людини. Цілющі властивості, якими володіє берестового дьоготь, відомі народній медицині з давніх часів Київської Русі. І в наш час без нього не існували б такі відомі мазі як: Вишневського, ковзани і Вилькинсона, до складу яких березовий дьоготь входить. Він забезпечує не тільки ранозагоювальний ефект як при дрібних ранках на шкірі так і при опіках, а й виступає як сильне антисептичний засіб проти безлічі шкірних захворювань від найпростішої лупи, вугрової висипки і прищів до псоріазу. Всі ці властивості дозволяють використовувати берестового дьоготь і в сучасній медицині і зокрема косметології. 

Березовий дьоготь виготовляється до наших днів все тим же способом сухої перегонки з зовнішньої кори берези (береста). І як говориться у відомій приказці, однією ложкою здатний зіпсувати запах цілої бочки меду. На жаль ця масляниста субстанція темного кольору, що є березовим дьогтем, має досить різкий і не комфортний аромат. Однак сповна окупає його своїми чудовими властивостями. 

Березовий дьоготь в сучасній косметиці використовується в мазях, кремах, шампунях, ну а поняття «Дігтярне мило»відомо здавна всім. Його використання хоча б раз в день забезпечує шкірі захисний бар'єр, посилення капілярного кровообігу і запуск процесів регенерації. У шампунях або у вигляді просто «дігтярною води» березовий дьоготь бореться з лупою і запобігає її появі, а також виступає як засіб стимулює ріст волосся. Купити березовий дьоготь для мила , миловаріння та косметики  - це можливість виготовлення натурального комплексу по догляду за шкірою в домашніх умовах. Використовують берестового дьоготь також і проти: 

Пігментації шкіри - втираючи дьогтьову воду на необхідні ділянки шкіри. 

Хвороби суглобів - чергування по днях компресів з березового дьогтю, розбиває сольові відкладення і компресів з блакитної глини , витягаючої надлишок солей. 

Геморою - парові ванни на основі березового дьогтю. 

Існує безліч варіантів приготування дігтярною води, один з них: змішати 4 л холодної відфільтрованої води і 500г березового дьогтю, ретельно розмішуючи дерев'яною ложкою - 5 хв. Ємність закрити і дати 2 доби відстоятися. Після відкриття зняти верхню пінку і акуратно злити верхню прозору частину рідини, темний осад вже не потрібен. Зберігати дьогтьову воду необхідно в закритій посудині. 

Купити березовий дьоготь для: мила ручної роботи та косметики як унікальний, природний засіб можливо в нашому магазині в зручній для Вас фасування і доставкою в м Чернігів і по Україні. Березовий дьоготь для миловаріння - це можливість виготовлення «дігтярного мила» ручної роботи рідкого і твердого. 

!!! І звичайно як з будь-яким компонентом стежте за можливістю індивідуально можливої ​​непереносимості шкіри, в даному випадку по відношенню до березового дьогтю, а також не доводити процедури до почервоніння шкірного покриву (роздратування або алергічної реакції). 

!!! Остерігайтеся виробленого в кустарних умовах без належної документації. Ми надаємо при покупці за бажанням паспорт на дану продукцію. 

241