Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа Crystal African Black Soap

3701722_ua 3701722_ua
  • 1кг
  • 250г
  • 500г


Ошибка запроса к каталогу. Такого раздела не сущестует.

Crystal African Black Soap - відноситься компанією Stephenson Personal Care до підгрупи мильних основ спеціального асортименту, що виготовляються з використанням унікальних масел і інгредієнтів. Протягом багатьох століть Африканське чорне мило використовувалося в Гані (Західна Африка) не тільки як просто миючий засіб, а й з урахуванням його антибактеріального, очищає і сильного косметичного ефекту, як ідеальний спосіб догляду за шкірою і волоссям в складних екологічних умовах. Використовувати цей комплекс в звичайних домашніх умовах сьогодні дозволяє мильна основа Crystal African Black Soap, яка виготовляється без змісту лаурил сульфату і лаурет сульфату (SLES / SLS Free). 
Африканське чорне мило виготовляється на базі надзвичайно цікавих сиродавленних масел Ши і Кокоса, а також Какао бобів в які додають попіл висушених і обсмажених за спеціальною технологією листя подорожника, пальми, бананової шкірки і інші специфічні рослинні інгредієнти даного регіону, використовувані століттями в їхній унікальній стародавній культурі. 
Останні делікатно відлущують ороговілі частинки шкіри, надаючи їй більш молодий вид, при цьому унікальні поживні масла Ши і Кокоса сприяють посиленому харчуванню та пом'якшенню, а кофеїн входить до какао боби дарує свіжість і бадьорість. 
Практично для будь-якого типу шкіри основа для мила Crystal African Black Soap допоможе створити прекрасне універсально-уходовой мило ручної роботи, яке стане чудовим косметичним мильцем для волосся і шкіри, а сильній половині подарує ефект подвійного пом'якшення при голінні. Дія натуральних олій, високий вміст гліцерину, що входить до складу мікроелемент залізо, вітамін А підвищує вироблення колагену, зволожуючий вітамін Е - сприяють зміцненню шкіри і волосся, роблячи їх м'якими і еластичними. Секрети здоров'я і свіжості для шкіри минулі і збережені крізь століття втілює в собі мильна основа Crystal African Black Soap. Вона змінить уявлення про натуральне мило, даруючи приємні хвилини від використання кожен день. Купити мильну основу Crystal African Black Soap пропонується за вигідною ціною і з комфортною доставкою в м Чернігів і по Україні.
Мильна основа / Основа для мила - Crystal African Black Soap:
1. Колір - темно-коричневий 
2. Основні інгредієнти:
Aqua (Очищена вода)
Glycerin (Гліцерин)
African Black Soap (Африканське чорне мило)
Sodium Stearate (Стеарат натрію)
Sodium Laurate (лаурат натрію)
3. Особливості:
Не містить Лаурил сульфат натрію і Лаурет сульфат натрію (SLES / SLS Free)
Виготовляється на базі унікального рослинного сировини (див. опис)
Чудова піноутворення

102