Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа для свірлів Crystal Suspending

1813461_ua 1813461_ua
  • 1кг
  • 250г
  • 500г


Ошибка запроса к каталогу. Такого раздела не сущестует.

Незвичайні і фантастично захоплюючі уяву колірні переходи і малюнки стали можливі і в милі. Мильна основа для свірлов Crystal Suspending (Англія) дозволить Вам стати на мить художником, придумувати і створювати запаморочливі візерунки, а дрібні частинки розміщені (вплавлені) в мило будуть парити в повітрі (розміщуватися рівномірно по всьому об'єму мила, а не випадати на дно).
Це стало можливо завдяки тому, що прозора основа для свірлов Crystal Suspending (Англія) має більш високу в'язкість в порівнянні зі звичайною основою для мила., при цьому різні кольори не "розчиняються" один в одному, а створюють неповторні візерунки з чіткими кордонами. Кожне нове мильце буде не схоже на попереднє, при цьому кожне Ваше творіння буде неповторно. Зміст гліцерину в даній основі додасть в готовому милі зволожувальний і поживний ефект для шкіри.
При обробці основи Crystal Suspending (Англія) в ній утворюється більша кількість маленьких бульбашок, які можуть впливати на прозорість одержуваного мила і надавати не настільки гладку поверхню як при роботі зі звичайною основою. Мильна основа для свірлов має довше час застигання.
У нашому магазині Ви можете купити мильну основу для свірлов Crystal Suspending (Англія) вибравши потрібний Вам вага, а також підібрати всі необхідні інгредієнти для миловаріння з доставкою: Чернігів, по Україні. 

91