Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа Melta Olive

2508749_ua 2508749_ua 220
  • 1кг(акція, пл. заводск. контейнер)


ПТУП Сведар (Білорусь)

Melta Olive (Білорусь) - частково прозора мильна основа з оливковою олією. Поєднання високої якості і доступної ціни забезпечують на ринку пропозиція купити білоруську основу для мила Melta Olive як одне з кращих. Сучасні технології та обладнання компанії Сведарь (Білорусь) дозволяють виробляти асортимент основ європейської якості. Мильна основа Melta Olive випускається з додаванням одного з найціннішого на вітаміни і мікроелементи оливкового масла. Мило виготовлене з її допомогою по-перше підійде для будь-якого типу шкіри, а по-друге додасть милу протизапальну і зволожуючу дію.
Основа для мила Melta Olive (Білорусь), склад:
Гліцерин, Пропіленгліколь, Вода, лауринова кислота, Стеаринова кислота, лаурат натрію, Сорбітол, Стеарат натрію, Лаурет сульфат натрію, ДЕА кокосового масла, Гідрооксид натрію, Оливкова олія, Хлорид натрію.
Білоруська основа для мила Melta Olive з додаванням оливкової олії, маючи рослинну складову на базі кокосового масла, володіє чудовим не тільки пом'якшувальною, а й очищує дією. Ну і звичайно для всіх хто, захоплюється миловарінням, буде приємний той факт, що мильна основа Melta Olive при заливанні в формочку, не утворює моментальної плівки, дозволяючи комфортно з нею працювати. Підвівши підсумкову риску можна з упевненістю сказати - вибір купити білоруську мильну основу з оливковою олією Melta Olive є одним з кращих пропозицій в співвідношенні ціна / якість, а можливість її безкоштовної доставки в м Чернігів і по Україні зробить Вашу покупку подвійно комфортною.

169