Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа Brilliance Crystal WSLS Free

2043086_ua 2043086_ua

Brilliance Crystal WSLS  Free - сертифікована біла основа для мила, мильна основа виробництва компанії ТОВ РосКосметика (Україна). Власна науково - дослідницька база і сучасні потужності даного підприємства дозволили їй досягти лідируючих позицій на українському ринку косметичних компонентів і стати відомою за межами України. 

Представлена ​​новинка від компанії РосКосметика (Україна) біла основа для мила, мильна основа Brilliance Crystal WSLS  Free - приклад кращого співвідношення високої якості і доступної ціни. У ній враховані всі необхідні вимоги для миловаріння: високий вміст гліцерину зволожуючого шкіру, відсутність лаурил сульфату, достатній інтервал застигання для роботи і нейтральний запах. 

Завдяки власному виробництву ароматів, ароматизаторів компанія РосКосметика забезпечила відмінні характеристики сумісності основи і ароматичних композицій, в результаті чого біла основа для мила, мильна основа Brilliance Crystal WSLS Free українського виробництва відмінно сприймає введення косметичних масел і ароматів будь-яких виробників. 

За рахунок високого содежанием гліцерину в початковому вигляді біла мильна основа, основа для мила Brilliance Crystal WSLS Free (РосКосметика) трохи пластична, однак виготовлене з нього мило знаходить стандартну консистенцію. При цьому не можна не відзначити, що дана основа володіючи хорошим піноутворенням має низький відсоток смиліваемості. 

Сьогодні в Інтернеті безліч пропозицій і можна сказати однозначно одне, що Ваша впевненість в якості товару - це можливість купити білу мильну основу, основу для мила Brilliance Crystal WSLS Free виробництва компанії РосКосметика у представника - яким і є наш магазин у м Чернігів. У нас Ви можете вибрати бажаний вага основи, отримати накопичувальну знижку і доставку в м Чернігів і по Україні. Кращий вибір для миловаріння - це можливість купити білу мильну основу, основу для мила Brillianc Crystal WSLS Free українського виробництва від компанії ТОВ & РосКосметика (Україна) 

Brilliance Crystal WSLS Free - відмінний вибір за вигідною ціною! 

95