Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Мильна основа Brilliance Crystal SLS Free

2043051_ua 2043051_ua

Brilliance Crystal SLS Free - сертифікована прозора основа для мила,  мильна основа українського виробництва ТОВ РосКосметика( Україна), яка є динамічним вітчизняним виробником. 

Компанія РосКосметика завдяки високотехнологічному обладнанню, багаторічним лабораторним дослідженням і якісної сировинної бази вдалося домогтися ідеального співвідношення між низькою ціною і високою якістю. Результат - це можливість всім хто захоплюється миловарінням  купити прозору мильну основу, основу для мила Brilliance Crystal SLS Free ТОВ РосКосметика (Україна) по дійсно вигідно - низькою ціною. 

Чи не поступається за якістю зарубіжним аналогам і так само не має в своєму складі лаурил сульфату і в той же час містить високий відсоток гліцерину делікатно зволожуючого шкіру прозора основа для мила, мильна основа Brilliance Crystal SLS Free ТОВ РосКосметика (Україна) задовольнить вимогам всіх, хто захоплюється виготовленням мила ручної роботи. 

Основа для мила, мильна основа Brilliance Crystal SLS Free українського виробництва відмінно сприймає аромати і косметичні масла, має нейтральний запах, а також завдяки гарній прозорості дозволяє працювати з картинками на водорозчинній папері, що для миловаріння дуже важливо. 

Основа для мила, мильна основа Brilliance Crystal SLS Free має низьку размокаемость і найцікавіше компанія ТОВ РосКосметика в даному продукті при хорошому рівні піноутворення домоглася низькою смиліваемості. 

Дійсно вигідна ціна з накопичувальною системою знижок в нашому магазині, а також доставка в м Чернігів і по Україні дають можливість всім хто захоплюється виготовленням мила ручної роботи (для миловаріння) купити мильну основу, основу для мила Brilliance Crystal SLS Free ТОВ РосКосметика у офіційного дилера в м Чернігів з гарантією якості за доступною ціною. 

Brilliance Crystal SLS Free  - відмінний вибір за доступною ціною! 

106