Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Барвники "ZENICOLOR 5"

2394825_ua 2394825_ua 250
  • 1 набор(акція)


"ZENICOLOR 5" - прозорі немігруючі барвники розроблені спеціально для фарбування мильної основи і зберігають при цьому її прозорість навіть при змішуванні кольорів. Безумовно цей набір з п'яти барвників відкриває нові кордони при виготовленні кольорового мила ручної роботи. Комбінуючи прозорі немігруючі барвники "ZENICOLOR 5" за допомогою інструкції на упаковці можна отримати широку гамму неповторних відтінків. При цьому пастоподібна консистенція і входить в комплект вимірювальна лінійка забезпечать: комфортне використання, точність дозування для досягнення необхідного тону і надалі його повторення. Тому набір з 5 барвників "ZENICOLOR 5" для миловаріння від компанії ZENI Holding, s.r.o. однозначно поєднує в собі комфортне використання і практичність. Прозорі немігрірующіе барвники "ZENICOLOR 5" для мила ручної роботи - планета нових можливостей, безмежних варіацій колірних відтінків Ваших мильних шедеврів. З огляду на все вищевикладене можна з упевненістю сказати, що:
1. Купити "ZENICOLOR 5" для миловаріння (набір з 5 барвників, прозорі) - гарантовані: комфорт і практичність.
2. Купити "ZENICOLOR 5 "для мильної основи / основи для мила (набір з 5 барвників, прозорі) - збереження її прозорості та відсутність міграції. 
3. Купити "ZENICOLOR 5" для мила ручної роботи (набір з 5 барвників, прозорі) - безмежні можливості палітри колірної гами.
Низька ціна, накопичувальна система знижок в нашому магазині є чудовою нагодою вигідно купити набір немігрірующіх барвників "ZENICOLOR 5" з доставкою в м Чернігів і по Україні. 

Склад набору: 

1. Упаковка з інструкцією використання і дозуванням змішування для створення додаткових квітів.
2. Прозорі немігруючі барвники для мильної основи / мила "ZENICOLOR 5" - 5шт по 30г.
Кольори: зелений, жовтий, пурпурний, блакитний, фіолетовий.
3. Вимірювальна лінійка для точного дозування. 

187