Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Масло конопель, холодний віджим

2412458_ua 2412458_ua 58
  • 100мл
  • 25мл


Україна

Увага: дане косметичне масло не містить наркотичних і психотропних речовин, а виготовлено в косметичних цілях.
Масло конопель / конопляне нерафінована виготовляється з насіння конопель методом холодного віджиму, при якому зберігаються всі його корисні властивості .
Масло конопель для косметики має унікальну властивість моментального вбирання в шкіру і найбільшим складом амінокислот і мікроелементів серед рослинних масел. Їх перелік дійсно неповторний і вражає: всі 20 видів амінокислот, 9 з яких є основними, вітаміни груп: A, B1, B2, B3, B6, C, D і E, мікроелементи: кальцій, калій, залізо, сірка, фосфор, цинк і магній, каротин, протеїни, антиоксиданти, фосфоліпіди і одне з найвищих серед рослинних масел вміст жирних кислот!
Завдяки такому багатому складу конопляну олію косметичний холодного віджиму використовується для всіх типів шкіри, а здатність швидкого вбирання в шкірний покрив без закупорювання пір знайшло застосування його у вигляді "основи для транспортування" в косметичних продуктах.
для сухої шкіри масло конопель косметичний не рафінований - це зволоження, харчування і еластичність шкірного покриву, для жирної шкіри при моментальному вбиранні ефективне регулювання роботи сальних залоз , відновлення процесів регенерації і протизапальний ефект, а для вікової шкіри - зміцнення шкіри, харчування та боротьба з мікро зморшками. 
Масло насіння конопель косметичний холодного віджиму також широко використовується для догляду за волоссям. За рахунок вмісту в ньому каротину і інших корисних мікроелементів воно забезпечує їх еластичність, харчування, обсяг, легке розчісування і природну красу. 
Купити масло конопель / конопляне косметичний холодного віджиму (нерафінована) пропонується за вигідною ціною і з комфортною доставкою в м Чернігів і по Україні. 

63