Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Олія рицинова

2655312_ua 2655312_ua 58
  • 100мл
  • 25мл


Кетамін - унікально своїми властивостями і універсальністю використання в косметиці. Воно належить до тих масел, які з давніх часів заслужили популярність географічно від Китаю до Європи, і при цьому має дійсно широке застосування, як в початковому вигляді, так і в складі безлічі косметичних засобів.
1. Для шкіри, особливо для сухий, касторове мало - це джерело інтенсивного пом'якшує і зволожуючого дії, що додає пружність і сприяє розгладженню дрібних зморшок. Останнє його властивість використовується по догляду за шкірою навколо очей.
2. Кетамін є прекрасним засобом для догляду за віями. Воно стимулює їх зростання, живить і зміцнює, запобігає ламкість і випадання.
3. По догляду за волоссям касторове масло, так само як і реп'яхову, вважаються одними з кращих вже давно. Це прекрасне рослинний засіб для волосся, що сприяє їх зміцненню і росту, а також додає блиск і шовковистість.
4. Застосовується касторове масло також в засобах: для пом'якшення губ, осветляющих пігментні плями, для боротьби з натоптишами і мозолями на ступнях ніг і багатьох, багатьох інших.
Серед косметичних масел і засобів касторове масло займе в будь-який домашній "косметичці" необхідно затребувану нішу. При використанні касторової олії необхідно не забувати, що входить і зустрічається тільки в ньому рецінолеіновая кислота, що надає йому настільки унікальні властивості, може викликати алергічну реакцію. Тому рекомендується перед застосуванням в чистому вигляді пробно намазувати малий ділянку шкіри і перевіряти її реакцію, або використовувати касторове масло в сукупності з іншими косметичними оліями. Купити касторове масло для Вашої домашньої колекції догляду масел пропонується за вигідною ціною і з доставкою в м Чернігів і по Україні.35