Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Норкове масло

1983482_ua 1983482_ua 58
  • 100мл
  • 25мл


Німеччина

У природі кожен день - це боротьба за виживання, що сприяло появі унікальних властивостей життєдіяльності у тварин, якими з давніх часів навчився користуватися людина.
Один із прикладів - це норкове масло, яке отримують з норкового жиру, унікальний склад якого забезпечує повну відсутність шкірних захворювань у норки і дозволяє в разі отримання шкірних поранень регенерувати не тільки епідерміс, а й відновлювати підшерсток всього за 2-3 тижні!
Дослідження вчених показали, що що входять до складу:
1. Тригліцериди пальмітоолеїнової кислоти.
2. Вітаміни: B1, B2, F, K, D, PP.
3. 70% ненасичених жирних кислот, з них 15-19% пальмітооліевая кислота, а так же оленів, лінолева, мірістолеіновая, стеаринова кислота - роблять норкове масло одним з найбільш наближених за властивостями до підшкірної жирової складової людини!
Саме такий склад рафінованого норкового м Аслан (масла норки) забезпечує в 3 рази вище його здатність проникнення в шкіру людини ніж будь-які тварини і рослинні масла при цьому не залишаючи жирної плівки на поверхні.
Норкове масло прекрасно стимулює і регулює регенерацію епідермісу, при необхідності сприяє швидкому загоєнню тріщин на шкірі, забезпечує делікатне зволоження, ідеально пом'якшує і розгладжує шкіру, надаючи їй еластичність, є натуральним і ефективним засобом захисту шкірного покриву від УФ - променів влітку і обвітрювання взимку.
Володіючи таким унікальними уходовой властивостями для шкіри, рафінована олія норки відповідно живить і зміцнює безпосередньо коріння волосся, відновлює і підтримує їх здорову структуру.
у нашому магазині Ви можете за вигідними цінами купити рафінована норкове масло, олія норки з доставкою в м Чернігів і по Україні. 59