Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Масло вишневих кісточок, холодний віджим

1962963_ua 1962963_ua 55
  • 100мл
  • 25мл


Україна

Використовуючи популярні косметичні масла ми часто не помічаємо що в нашому регіоні виростають набагато цінніші за своїми властивостями маслосодержащие культури. Однією з них є вишня. Масло кісточки вишні одне з небагатьох поєднало в собі унікальний склад відразу чотирьох найважливіших для людини груп вітамінів A, B, C і Е - які є як всім відомо запорукою правильного обміну речовин в клітинах шкіри. На додаток до цього масло вишневих кісточок може похвалитися багатим складом мікроелементів: кальцій, калій, залізо, йод, марганець, фосфор, магній.
Завдяки такому складу вітамінів і мікроелементів масло кісточки вишні підходить для всіх типів шкіри, володіючи НЕ тільки зволожуючими і живильними властивостями, але і здатністю забезпечити необхідне звуження пор, тим самим регулювати догляд і за жирною шкірою. 
Масло вишневих кісточок сприятливо впливає на процес оновлення і відновлення епідермісу, є капіляроукрепляющім і може служити УФ фільтром. А головне пом'якшуючи і тонізуючи шкіру воно чудово вбирається не полишаючи жирної плівки на шкірі.
Всі вище викладені унікальні властивості масла кісточки вишні можуть зберегтися лише при використанні методу холодного віджиму. Саме тому в нашому магазині ми пропонуємо Вам купити масло вишневих кісточок (кісточки вишні) нерафінована, тобто холодного віджиму. Так само ми пропонуємо великий вибір базових масел за вигідними цінами з доставкою в м Чернігів і по Україні.
Якщо Вас зацікавила інформація про маслосодержащих культурах виростають в нашому регіоні пропонуємо Вам відвідати сторінки: "Масло сливової кісточки " і " Масло льону "53