Call-Center:
Пн - Сб: 10:00 - 18:00

Гідролізат протеїнів мигдалю

3162944_ua 3162944_ua 90
  • 100мл (опт)
  • 25мл


Україна
Гідролізат протеїнів мигдалю - це рослинні білки (протеїни) мигдалю, специфічність яких в здатності розчинятися. Це стало можливим завдяки методу спеціального гідролізу при їх виробництві, що забезпечило збереження максимальної процентної складової біологічно активно корисних речовин, що входять в гідролізат мигдалю. Створюючи за рахунок своєї молекулярної структури найтоншу «дихаючу» плівку гідролізат протеїнів мигдалю широко застосовується в косметології як один з кращих відновників для шкіри і волосся. У його склад входить: комплекс вітамінів А, В, С, Е, фосфор, калій, залізо, мідь, тому косметика, що включає до свого складу даний гідролізат, прекрасно впливає на чутливу, схильну до сухості шкіру, нормалізує кислотний баланс на клітинному рівні, а також підходить для догляду ніжною шкірою повік і усунення синців під очима. Косметичний гідролізат мигдалю застосовується при вирівнюванні мікрорельєфу шкіри обличчя, відповідає за її здоровий доглянутий вигляд, входить в косметичні програми по боротьбі з розтяжками і запобігання їх появи.
Завдяки своїм чудовим поживним властивостям гідролізат протеїнів мигдалю не має & nbsp; вікового обмеження, він визнаний безпечним навіть при догляді за новонародженими. З його допомогою можна боротися з сверблячкою, роздратуванням, почервонінням, лущенням шкірного покриву голови. Засоби по догляду за волоссям, до складу яких входить Гідролізат мигдалю, допомагають нормалізувати роботу сальних залоз шкіри голови, благотворно впливають на волосяні цибулини, стимулюють ріст волосся. & Nbsp;
Гідролізат мигдалю (протеїнів) в сучасній косметології використовується як компонент / інгредієнт володіє: антиоксидантні, поживними, протизапальними, що регенерують, пом'якшуючими і зволожуючими властивостями. Купити гідролізат протеїну мигдалю для косметики і мила пропонується за вигідною ціною, з доставкою в м.Чернігів та по Україні.
& nbsp;
120